Роздрібна торгівля в м.Чернігові за 9 місяців 2017 року. ДОВІДКА
За 9 місяців 2017 р. підприємствами, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у м.Чернігові реалізовано населенню споживчих товарів на 4184 млн.грн, що на 4% більше обсягу січня–вересня 2016 р.

Більше половини (55%) роздрібного товарообороту становив продаж продовольчих товарів. Серед них переважали кондитерські та хлібобулочні вироби, м’ясопродукти, молокопродукти, включаючи сир сичужний, плавлений та кисломолочний, свіжі овочі та фрукти, а також алкогольні напої та тютюнові вироби.
Суттєвий вплив на формування роздрібного товарообороту підприємств мав продаж фармацевтичних та парфумерно-косметичних товарів, автомобілів та автотоварів, світлих нафтопродуктів, побутових електротоварів та освітлювального приладдя, газу стисненого та скрапленого для автомобілів, частка яких склала понад чверть від усіх реалізованих споживчих товарів.
У розрахунку на 1 особу реалізовано товарів на 14,3 тис.грн (в області – на 7,1 тис.грн).
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.