Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 20:00:37

Про роботу промисловості Чернігова за січень-вересень 2011 року. ДОВІДКА

29.10.2011   11:48

Упродовж січня-вересня 2011 р. підприємства міста реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3,0 млрд.грн., або третину обсягу реалізації в області.

Чезара

Чезара

Підприємствами переробної промисловості реалізовано 76,3% усієї продукції, зокрема 45,5% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 12,5% – машинобудування, 5,5% – легкої промисловості, 2,6% – хімічної промисловості.
В обсягах реалізації продукції добувної та переробної промисловості 56,9% становили товари широкого та тривалого використання, 34,4% – сировинна продукція, 8,7% – продукція інвестиційного призначення.

Упродовж січня-вересня п.р. підприємства міста виробили 2,3 млн.м2 тканин, 35,2 тис.шт. білизни постільної, 167 тис.м2 кордної тканини,  543,6 тис. пар взуття, 303 т хімічних волокон, 41,7 тис.м3 елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю, 373 автобуси.

Проти відповідного періоду минулого року майже удвічі збільшилося виробництво автобусів, на 6,9% – взуття, на 5,3% – тканин.

Підприємства харчової промисловості виробили 1,7 тис.т свіжих чи охолоджених яловичини та телятини, 141 т ковбасних виробів, 15,6 тис.т борошна, 15,6 тис.т хлібобулочних та 1,0 тис.т здобних виробів, 3,3 тис.т пряників та виробів аналогічних, печива солодкого.

Більше, ніж рік тому, вироблено борошна, круп, пряників та виробів аналогічних, макаронних виробів, менше – свіжої чи охолодженої яловичини й телятини, обробленого рідкого молока, кисломолочних продуктів, ковбасних, хлібобулочних та здобних виробів.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини