Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 18:45:17

З 30 жовтня перестане курсувати поїзд № 147/148 Сімферополь – Чернігів

29.10.2011   11:44Агенцiя

Придніпровська залізниця вирішила знизити збитковість пасажирських перевезень за допомогою зменшення експлуатаційних витрат. Про це повідомляє прес-служба Придніпровської залізниці. Проаналізувавши ситуацію, залізничники дійшли висновку, що збиткові поїзди в дальньому та приміському напрямку потрібно скасовувати.

“Вже з 30 жовтня перестане курсувати поїзд № 147/148 Сімферополь – Чернігів, збитки від якого з червня по жовтень поточного року склали більше 7,3 млн гривень, а середня заповнюваність не перевищувала 63%”, – повідомили нам у прес -службі Придніпровської залізниці.

Також скасують і причіпні вагони Дніпропетровськ – Варшава, Берлін, Владивосток, Астана, Уфа, Кривий Ріг – Феодосія, Одеса, Санкт-Петербург, Сімферополь – Калінінград, Камиш Заря.

Зміни в графіку руху торкнулися і поїздів приміського напряму. Через низький пасажиропотік ще з 1 жовтня скасували приміський поїзд № 6558 сполученням Запоріжжя-2 – Кирпотіна, а з 15 жовтня приміські поїзди сполученням Дніпропетровськ – Лозова не зупиняються на платформах Пост № 1, 1025 км, 1021 км, 1012 км, Домаха, 997 км, 958 км.

А з листопада залізничники запланували відмінити зупинки поїзда підвищеного комфорту № 803/804 Дніпропетровськ – Харків на станціях Варварівка, Самійлівка, Мерефа, Краснопавлівка та Лихачове.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини