Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 01:50:51

За два роки з обласного бюджету виділено понад мільйон гривень на відшкодування відсотків по "теплих" кредитах

13.12.2017   10:11Агенцiя

Підсумки виконання Програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Чернігівської області на 2016-2017 роки обговорили в Департаменті ЖКГ та ПЕК облдержадміністрації минулого тижня.

Програма розроблена відповідно до завдань Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки, затвердженої постановою Уряду, або так званої програми «теплих» кредитів.

Зокрема, в рамках державної програми фізичним особам, ОСББ та ЖБК відшкодовується чистина суми кредиту на проведення енергозберігаючих заходів. Відповідно до обласної програми позичальникам компенсується 10 відсотків річних по ставці кредиту.

Як повідомив заступник директора Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА Андрій Ярош, за час реалізації державної програми упродовж 2014-2017 років на Чернігівщині отримали кредити понад 11 тисяч фізичних осіб, 12 ОСББ та ЖБК на загальну суму більше 163 мільйонів гривень, в тому числі цьогоріч – майже 4,7 тисяч фізичних осіб та 2 ОСББ на суму близько 72 мільйонів гривень.

Відшкодування частини відсоткової ставки в 2016-2017 роках отримали біля 2,5 тисяч заявників. На це з обласного бюджету виділено понад мільйон гривень.

– В області спостерігається чітка тенденція до збільшення кількості кредитів та їх вартості, що свідчить про підвищення рівня довіри людей до держави, а також зацікавленість населення в комплексному вирішенні проблем енергозбереження. Тому на останній сесії обласної ради прийнято чергову Програму на 2018-2020 роки, на виконання якої в обласному бюджеті передбачено 3 мільйони гривень, – повідомив Андрій Ярош.

Окрім фахівців Департаменту до обговорення долучились представники банківських установ – учасників реалізації програми кредитування, серед яких – АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та ПАТ КБ «Приватбанк».


За інформацією Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ