Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 05:16:09

Найкращий врожай зернових – на Бобровиччині

12.12.2017   08:11Агенцiя

Не зважаючи на погодні умови, сільгоспвиробники області продовжують збирати кукурудзу. На сьогодні з 335 тисяч гектарів (88 %) намолочено майже два з половиною мільйона тонн цієї культури, середня врожайність якої – біля 74 центнерів з гектара.

Загалом зернові та зернобобові культури зібрані з 645 тисяч гектарів (93 % прогнозованих обсягів). При цьому намолочено понад 3,7 мільйона тонн зерна, що на 260 тисяч тонн більше проти відповідної дати минулого року. Середня врожайність зернових вища минулорічної на півтора центнери з гектара і становить понад 57 центнерів з гектара.

Найбільший вал зерна мають товаровиробники Бобровицького району – майже 420 тисяч тонн, Ічнянського – більше 300 тисяч тонн, Прилуцького – близько 300 тисяч тонн. Найкращі якісні показники в сільгосппідприємствах Бобровицького, Борзнянського та Ічнянського районів, де середня врожайність перевищує 70 центнерів з гектара, в агрогосподарствах Бахмацького, Коропського та Куликівського – понад 66 центнерів з гектара.

На Чернігівщині завершили збирати соняшник, якого з майже 190 тисяч гектарів намолотили близько 460 тисяч тонн при середній врожайності більше 24 центнерів з гектара.
 

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини