Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 02:55:04

Прилуки стануть учасником реалізації нового проекту, спрямованого на впровадження енергозберігаючих технологій на КП "Прилукитепловодопостачання"

16.06.2012   10:15Агенцiя

На сьогодні як у державі загалом, так і в Прилуках гостро стоїть проблема підвищення ефективності використання та зменшення споживання енергоресурсів у сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, зниження енергоємності виробництва комунального підприємства "Прилукитепловодопостачання", створення умов для переходу на раціональне використання та економне витрачання енергоресурсів.

Незабаром Прилуки як пілотне місто стануть учасником реалізації нового проекту, спрямованого на впровадження енергозберігаючих технологій на комунальному підприємстві "Прилукитепловодопостачання", над чим сьогодні працюють на підприємстві, готуючи відповідні проекти.
 
Саме по цьому питанню минулої суботи міський голова Юрій Беркут та радник голови обласної державної адміністрації Олександр Бєльський  мали зустріч з міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолієм Близнюком, академіком Національної академії наук  України, професором, директором інституту технічної теплофізики Анатолієм Долинським та кандидатом технічних наук, лауреатом Державної премії України, директором інституту промислової екології Олександром Сігалом.
 
Як зазначив міський голова Юрій Беркут, він задоволений результатами зустрічі, адже Прилуки як пілотне місто  для участі в проекті отримали стовідсоткову підтримку міністра  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини