Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 18:18:02

Майже 765 мільйонів гривень податків сплачено до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у листопаді

06.12.2017   13:45Агенцiя

В управлінні моніторингу доходів та обліково-звітних систем Головного управління ДФС у Чернігівській області повідомили, що протягом листопада 2017 року до бюджетів усіх рівнів надійшло майже 765 млн. грн. податків.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 18 відсотків.

До державного бюджету, зокрема, надійшло понад 377 млн. гривень. До листопада минулого року спостерігається зростання сплачених сум майже на 13 відсотків в основному за рахунок збільшення сплати податку на додану вартість (+54,8 млн. грн.), податку на доходи фізичних осіб та військового збору (+27 млн. грн.), а також податку на прибуток (+19,8 млн. грн.).

Місцеві бюджети усіх рівнів поповнились більш ніж на 387 млн. грн. податків та зборів. Фактичні надходження листопада минулого року перевищено на 23 відс. або на 73 млн. грн. за рахунок зростання сплачених сум податку на доходи фізичних осіб (+66,8 млн. грн.), плати за землю (+3,6 млн. грн.) та єдиного податку (+12,2 млн. грн.).

Як у попередніх місяцях, наповнення державного та місцевих бюджетів в основному відбувається за рахунок сплати поточних зобов’язань – понад 98 відсотків всіх надходжень самостійно сплачено платниками. Від контрольно-перевірочної роботи та стягнення податкового боргу надійшло 13 млн. гривень.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Чернігівській області у листопаді сплачено 286 млн. грн. Рівень відповідного місяця минулого року перевищено на 37,5 відс. або на 78 млн. грн. за рахунок підвищення рівня мінімальної заробітної плати та від вжитих заходів по залученню до сплати неплатників.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини