Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 18:23:48

Сорок пенсіонерів відроджують село

29.10.2011   10:30Агенцiя

Цього року в селі Левки, що на Прилуччині, реалізується проект “Відроди рідне село!” Ініціатива підтримки громади села, де проживає лише сорок пенсіонерів, була висвітлена на шпальтах обласних та всеукраїнських видань на початку року.

Власними силами пенсіонери здійснили ремонт частини приміщення клубу, який багато років стояв напівзруйнований. А вже в червні під час урочистого відкриття клубу біля його стін було чути музику та спів, дитячий сміх онуків і плани односельців щодо кращого облаштування їхнього села.

Жителі Левків вирішили здійснити благоустрій величезного пустиря, який щорічно заростав бур’янами. Тож наступним і головним етапом реалізації проекту стала висадка дерев і кущів парку “Відродження” в центрі села.

До справи підготовки й створення парку долучилися Агропромислове об’єднання імені І. Супруненка ПАТ “Прилуцький хлібозавод” (керівник Людмила Супруненко), Сергій Козиний (ТОВ “Прилуцький хлібодар”), ДП ДГ “Прилуцька дослідна станція УААН”, дендрологічний парк “Тростянець”, громадська екологічна організація “Екоспектр” на чолі з Юрієм Скибою.

Інформаційну підтримку кількамісячній акції надали всеукраїнська газета “День”, телеканал СТБ та місцеві ЗМІ.

Громада села Левки дякує всім небайдужим, хто відгукнувся на їхню ініціативу щодо відродження села та сподівається, що розпочата справа матиме продовження в селах Прилуцького району і не тільки.

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=1876

Текст і фото Олени Канавець

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини