Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:14:04

Підприємці Чернігова отримали податковий сервіс європейського рівня

15.06.2012   07:40Агенцiя

Урочисте відкриття центру з обслуговування платників податків відбулося у Державній податковій інспекції м. Чернігова Державної податкової служби за участю міського голови Олександра Соколова, голови ДПС у Чернігівській області Валентина Осипенко, першого заступника голови - начальника УПМ ДПС у Чернігівській області Ігоря Скорікова

"Центр обслуговування платників податків створюється з метою забезпечення виконання органами державної податкової служби основних стратегічних цілей та організації надання послуг відповідно до світових стандартів якості обслуговування платників податків" - наголосив Валентин Осипенко.

До сьогодні різні підрозділи податкової інспекції надавали послуги платникам податків. Відповідно їм доводилося контактувати з великою кількістю співробітників, ходити по кабінетах, вистоювати у чергах.
 Відкриття цього центру стане кроком до нового рівня взаємовідносин податкової служби з платниками. Вперше підприємці зможуть отримувати консультації фахівців податкової на робочому місці -  оперативно, швидко, без зайвої метушні та бюрократії.

"У центрі все сплановано для зручності платника - роз'яснення податківців, швидке обслуговування, кваліфікована допомога. Однак головним є те, що перелік цих послуг постійно розширюватиметься у залежності від потреб та побажань наших клієнтів-платників", - зазначив начальник ДПІ у м. Чернігові ДПС Федір Уляненко під час відкриття Центру.

Як і інші сервісні центри, ЦОПП надаватиме повний комплекс послуг  з отримання довідок, взяття на облік, надання безкоштовного програмного забезпечення  для подання  звітності в електронному вигляді тощо.
"Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Податкова служба повністю орієнтована на потреби платників. Це успішний тренд, практика багатьох розвинених країн світу. Впевнений, що наші зусилля також приведуть до підвищення престижу податкової служби та стрімкого зростання податкової культури у суспільстві", - підкреслив Федір Уляненко. 
Позитивно оцінили зусилля колективу ДПІ щодо створення якісно нових умов для платників та працівників податкової служби також міський голова Олександр Соколов.

Основні завдання, які буде виконувати центр - створення комфортних умов для платників податків з метою забезпечення ними повної і своєчасної сплати до бюджету податків і зборів, надання їм комплексу послуг з отримання дозвільних документів, удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб'єктів господарювання, забезпечення швидкого доступу платника до інформації.

Останні новини Чернігівщини

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

Географічні зазначення в Україні. ВІДЕО 12:05

19 лютого відбулася прес-конференція на тему: «Географічні зазначення в Україні: що прийде на зміну коньяку і чи знатимуть гуцульську бриндзю за кордоном?».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини