Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 03:58:25

У Чернігівській області державними кадастровими реєстраторами зареєстровано 87267 земельних ділянок

30.11.2017   16:15Агенцiя

Станом на сьогодні фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області зареєстровано у Державному земельному кадастрі 87 267 земельних ділянок. Найбільшу кількість наділів зареєстровано у Коропському (9628), Козелецькому (9399) та Чернігівському (7222) районах Чернігівської області.

З початку 2017 року на опрацювання до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області та його структурних підрозділів надійшло 199 478 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру.

Однією з найбільш затребуваних платних послуг у сфері земельних відносин залишається надання відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Всього цього року фахівцями Держгеокадастру у Чернігівській області видано 64 653 витяги з Державного земельного кадастру. Найбільшу кількість відомостей видано у Бахмацькому (5471) та Коропському (5262) районах Чернігівської області.

Також кадастровими реєстраторами Чернігівщини виправлено 27 408 технічних помилок у відомостях, та внесено 3 828 змін до відомостей Державного земельного кадастру.


Довідково:
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини