Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 03:02:56

Першу чергу елеватора у Носівці запустять у грудні 2017 року

20.11.2017   12:36Агенцiя

Агрохолдинг ІМК в грудні 2017 р введе в експлуатацію першу чергу нового елеватора в Носівці

Про це заявив операційний директор ІМК Олександр Вержиховський на форумі в Києві.

«Зараз ведеться будівництво Носівського елеватора, його планова потужність складе 100 тис. т, перша черга потужністю 16 тис.т буде введена в експлуатацію в грудні. Мова про розширення потужностей по зберіганню не йде, нові потужності замінять існуючі », - розповів Олександр Вержиховський.

За словами операційного директора, травнем 2017 агрохолдинг ввів в експлуатацію першу чергу молочної ферми в Чернігівській області.

«І на початку наступного року, не пізніше весни 2018 р плануємо ввести другу чергу цієї ж ферми. Загальні інвестиції в даний проект складуть більше 40 млн. Грн. Поголів'я залишиться на тому ж рівні, ми будемо його оновлювати і підвищувати ефективність », - додав керівник.

Він зазначив, що перспективні сфери інвестування, крім розширення земельного банку, це інтенсифікація технології виробництва, впровадження елементів точного землеробства, а також перехід на більш високоефективну техніку, в оновлення якої щорічно планується інвестувати $ 5 млн.

УкрАгроКонсалт

 

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини