Чернігівщина друга в Україні за виробництвом жита, третя - вівса, п’ята – картоплі, шоста - молока та за чисельністю поголів'я великої рогатої худоби й корів
До Дня працівників сільського господарства.
Завершуються польові роботи аграріїв і наближається їх свято – День працівників сільського господарства. Сільським господарством в області займалися 1041 підприємство, у т.ч. 524 фермерських господарств.
В аграрній галузі зайнято майже 24 тис. штатних працівників, з них 17,1 тис. чоловіків та 6,5 тис. жінок. Питома вага Чернігівщини в загальному обсязі виробництва сільськогосподарської продукції країни за 9 місяців цього року становила 3,6%.
Аграрії області мають такі здобутки: на початок листопада всіма категоріями господарств зібрано 2,3 млн.т зерна, реалізовано на забій 48 тис.т живої ваги худоби та птиці, надоєно 468 тис.т молока, вироблено 253 млн.шт яєць.
Сільськогосподарськими підприємствами намолочено більше 2 млн.т зернових та зернобобових. Отримано кращий, ніж торік, урожай пшениці, кукурудзи, жита, гречки, гороху, ріпаку, картоплі та овочів.
Чернігівщина друга в Україні за виробництвом жита, третя – вівса, п’ята – картоплі, шоста – молока та за чисельністю поголів'я великої рогатої худоби й корів. Регіон входить у десятку найбільших виробників гречки, проса, зернобобових, сої та ріпаку.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.