Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 13:59:29

Закордонні гості у “Дружбі-Новій”

12.06.2012   13:51Агенцiя

“Монсанто” – транснаціональна багатогалузева компанія, основним напрямком діяльності якої є виробництво і продаж засобів захисту рослин та високоякісних сортів насіння. “Монсанто” має клієнтів в усьому світі, зокрема співпрацює з одним з найбільших сільськогосподарських підприємств країни – компанією “Дружба-Нова”.

Нещодавно делегація у складі високопоставлених представників фірми відвідала господарство.Метою приїзду було ознайомлення з виробничою діяльністю та поспілкуватися з партнерами по бізнесу. Діалог відбувся зацікавлений, оскільки “Монсанто” є лідером біотехнологій, а “Дружба-Нова” – лідер з впровадження новітніх технологій.

Гостей зустріли та ознайомили з роботою компанії генеральний директор Сергій Гайдай та провідні спеціалісти. Вони презентували гостям інформаційні матеріали, ознайомили з інноваційними рішеннями, що впровадженні та поспілкувалися щодо розширення подальшої співпраці.

Зарубіжним гостям на виробничому модулі продемонстрували потужну сільськогосподарську техніку, а в управлінні з питань науково-технологічного забезпечення та контролю в галузі рослинництва – сектор підготовки та зберігання ґрунтових зразків, вимірювальну агрохімічну лабораторію, яка використовує у своїй роботі метод високоточної атомно-абсорбційної спектрометрії, та вегетаційну кімнату, де тестуються всі препарати, що застосовуються у рослинництві. Про призначення усього цього розповів начальник управління Ярослав Бойко.

Компанія широко використовує систему GPS-моніторингу транспортних засобів, в якій експлуатується понад 400 GPS-навігаторів. З роботою диспетчерського модуля ознайомив присутніх начальник управління інформаційних технологій Олег Москаленко, а також розповів про ще одну новинку, зовсім недавно впроваджену в компанії. Суть її така: на кожному тракторі, який працює в полі, стоїть зчитувач RS-карток, на початку зміни тракторист вставляє пластикову картку і система ідентифікує його.
Перед початком виконання робіт, за допомогою мобільного зв’язку, агрономи передають код виду робіт на сервер. Диспетчерська служба зчитує його та розшифровує за класифікатором кодів, до речі, їх у господарстві понад вісімсот. Все це дозволяє точно визначити хто на даний момент працює на певній одиниці техніки та яку роботу виконує, контролювати початок і кінець роботи та її якість.

Начальник управління впровадження новітніх технологій та ремонту складної техніки Олександр Карась продемонстрував агрегат, призначений для технології Strip-till. Цей комплекс дозволяє поєднувати внесення рідких та сипучих добрив на дві різні глибини та одночасно здійснювати посів. Його спеціально модернізували у господарстві на базі культиватора “Ортман” відповідно до своїх потреб. Це зроблено вперше в Україні.
Гості з “Монсанто” були приємно вражені технічним оснащенням товариства, схвалювали впровадження новітніх технологій, а окремі моменти господарювання взагалі здалися їм унікальними.

Пітер Шенгоді, керівник відділу розвитку технологій в Східній Європі.
“Побачене тут мене надзвичайно здивувало.Найбільше мене вразив високий рівень інтегрованих систем землеробства. Дуже цікавими для мене виявилися технології, які компанія “Дружба-Нова” адаптувала для своїх потреб самостійно. Тобто, це не те, щобудь-яка компанія може купити і запровадити у себе у виробництво, а те, що самостійно, еволюційним шляхом винайшли, впровадили і отримують реальні результати”.

Шеррі Браун, керівник відділу розвитку технологій в усьому світі
“Для мене це був надзвичайно цікавий візит.Те, що декларує ваша компанія і те, чого досягла показує дуже високий рівень запровадження інноваційних технологій. І це якраз те, що об’єднує“Дружбу-Нову” і “Монсанто”. Ми теж інноваційна компанія і нам надзвичайно цікаво працювати із глибоко-науковими підприємствами. Я вважаю, що ми можемо плідно співпрацювати і ця співпраця буде корисна для обох сторін”.

Джастін Вольф, керівник відділу маркетингу та продакт-менеджменту в Східній Європі
“Серед компаній які займаються саме виробництвом я ніколи не бачив подібного технологічного рівня. Ніде немає впровадження технологій інтегрованого землеробства і високоточного землеробствав таких масштабах. І з абсолютною впевненістю можна сказати що в США усі фермери, які використовують точне землеробство, будуть вражені рівнем деталізації картографії полів, урожайності і використання результатів аналізу даних, які можна побачити тут.
Компанія на всі питання знаходить відповідь. А якщо не можна вирішити якісь проблеми чи завдання в Україні, то шукає рішення десь за кордоном і абсолютно самостійно його запроваджує у власних умовах. Це теж надзвичайно вражаюче” .

Олексій Стеценко, керівник відділу продажу в північно-західному регіоні України
“Основною метою візиту в “Дружбу-Нову” було ознайомлення з результатами інновацій, які впроваджені у виробництві, які дійсно працюють, а не просто існують десь на папері. Я кілька разів уже бував тут, але кожного разу відкриваю для себе щось нове, що дивує мене і чому я можу повчитися і потім розповісти своїм колегам. Я впевнений що абсолютно всі хто тут присутній сьогодні теж отримали задоволення від візиту. Вони будуть розповідати про те, що в Україні є абсолютно інноваційне господарство, яке на величезній площі запроваджує технології точного землеробства і робить це досвідченіше і з кращими результатами ніж господарства Америки і Європи”.

Те, що компанія “Дружба-Нова” постійно розвивається і вдосконалюється – очевидно. У подальшому компанії продовжать взаємовигідну співпрацю, адже ще є чому повчитися одна у одної.   PR

 Левченко Людмила

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини