Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 11:16:50

Комунальні фармацевти взяли у Коломойського в борг 1 мільйон для виплати зарплати

12.06.2012   13:43Агенцiя

КП “Ліки України” Чернігівської облради 31 травня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ комерційний банк “ПриватБанк” на відкриття відновлювальної кредитної лінії з лімітом 1,00 млн грн. Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”.

Виплати за кредитом складуть 198 тис грн. Кредит отримано для поповнення обігових коштів підприємства та придбання товарів, матеріалів, паливно-мастильних матеріалів, запасних частин, оплата за виконані роботи та послуги, сплата податків, відрахувань до пенсійного та інших соціальних фондів, виплата заробітної плати.

“ПриватБанк” лише в другий в 2012 році виграв державний тендер на послуги з кредитування. В січні кредит “Приватбанку” у розмірі 1,50 млн грн. отримало КРП “Виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства м.Сімферополя”. В 2009-2011 роках “Приватбанк” не виграв жодного тендеру комунальних чи державних установ на послуги кредитування.

http://nashigroshi.org/2012/06/11/komunalni-farmatsevty-vzyaly-u-kolomojskoho-v-borh-1-miljon-dlya-vyplaty-zarplaty/

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини