Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 04:44:42

Знову про перевезення в області: розклад маршрутів підлаштовують під зиму

05.10.2017   12:41Агенцiя

На розгляд сьогоднішнього засідання Координаційної ради ОДА по організації пасажирських автоперевезень винесли десять питаннь. Більшість з них стосувалася зміни часу відправлення автобусів.

Така потреба виникла не лише через появу чи відміну нових маршрутів, також це зумовлено сезонними особливостями пасажиропотоку.

Відтак, з 15 жовтня до 15 квітня тимчасово закриють рейс Прилуки – Буди через Радьківку. Відбудуться зміни  у розкладі й інших рейсів, що йдуть з Прилуки АС та у напрямку Бахмач — Чернігів.

Новий час відправки буде і в пасажирів Чернігів – Любеч (рейс 827к), Чернігів – Мокрі Велички (рейс 1175к).

Козелець — Лебедівка (рейси 1261/1262) їздитиме щопонеділка та кожного другого четверга.

Раніше до Полтави з Прилук прибуватимуть рейси 761/762.

Доопрацювати питання про присвоєння номерів рейсів внутрішньорайонних маршрутів зібрання порадило  Городнянській РДА. Доцільність нових маршрутів варто ще раз обговорити з громадою та перевізниками, а також узгодити розклад із загальнообласними напрямками.

Шукатимуть золоту середину і щодо виділення додаткового транспорту для мешканців села Стольне Менського району

Додатково вивчатимуть й необхідність внесення змін до діючого маршруту Ічня – Чернігів.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини