Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 23:35:07

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів освоїли більше половини капітальних інвестицій промисловості

04.10.2017   08:22Агенцiя

Харчова промисловість Чернігівщини забезпечує населення широким асортиментом м’ясної, молочної, борошномельно-круп’яної, хлібопекарської продукції, кондитерськими виробами та напоями.

В області виробляється 6% від загального обсягу виробництва в Україні сичужних та плавлених сирів, понад 2% вершкового масла.

У січні-серпні 2017 р. на підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів працювало 8 тис. осіб штатних працівників, або майже четверта частина (22%) працюючих у промисловості.

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували промислової  продукції (товарів, послуг) майже на 8 млрд.грн.

З початку року підприємствами вироблено 675 тис.дал натуральних мінеральних газованих вод, 355 тис.дал безалкогольних напоїв, 16 тис.т борошна, 14 тис.т хліба та хлібобулочних виробів, 7 тис.т круп, 6 тис.т нерафінованої соняшникової олії, 5 тис.т рідкого обробленого молока, 5 тис.т сичужних та плавлених сирів, 3 тис.т молока і вершків сухих, 2 тис.т вершкового масла, 2 тис.т м’яса великої рогатої худоби, майже 2 тис.т м’яса свиней, 1 тис.т ковбасних виробів.

У січні–червні 2017 р. підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за рахунок усіх джерел фінансування освоїли більше половини капітальних інвестицій промисловості, або 279 млн.грн. Станом на  1 липня 2017 р. на підприємствах зосереджено 337 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу). Інвестиції надійшли з 10 країн світу, найбільше з Великої Британії, Вірґінських островів (Брит.) та Польщі.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини