Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 12:58:00

"Чернігівгаз Збут" забезпечує газом 98% бюджетних установ області

22.09.2017   10:04Агенцiя

ТОВ «Чернігівгаз Збут» зараз постачає природний газ в 450 державних установ Чернігівської області, що становить 98% від усіх бюджетних організацій регіону.

Для забезпечення конкуренції законодавством встановлено, що всі організації, які фінансуються з бюджету і споживають понад 200 тис куб.м газу, зобов'язані закуповувати ресурс тільки на тендерних торгах на платформі ProZorro. У таких ринкових умовах «Чернігівгаз Збут» зумів сформувати значний портфель споживачів серед бюджетних організацій. За результатами проведення процедур державних закупівель, в поточному році компанія уклала 93 договори з бюджетними організаціями.

Нове законодавство про ринок природного газу стимулювало появу нових ліцензіатів. Зараз на газовому ринку Чернігівщини поряд з «Чернігівгаз Збутом» працюють більше двох десятків приватних компаній, що постачають газ. Разом з тим, саме «Чернігівгаз Збут» другий рік поспіль залишається найбільш затребуваним постачальником серед бюджетників.

«Залишатися в лідерах нам допомагає репутація надійного партнера. Наші клієнти можуть укласти довгостроковий договір, при цьому ми гарантуємо безперебійне забезпечення газом, так як завжди маємо необхідний запас ресурсу. А також, згідно укладеного контракту з «Укртрансгазом», ми можемо включити в ціну газу вартість послуг транспортування магістралями, що полегшує замовнику проведення розрахунків», - підкреслив директор «Чернігівгаз Збуту» Іван Луста.

Втім, законодавчі нововведення мають як позитивні сторони, так і деякі недоліки, які створюють проблеми і споживачам, і постачальникам. Через коливання ціни газу і значне збільшення споживання в опалювальний період, виникають нестиковки між фактичними і плановими обсягами. У зв'язку з цим, майже у півтора десятків бюджетних установ Чернігівської області заявлені річні ліміти газу до 4 кварталу вже вичерпалися, а для дозволу на закупівлю додаткових обсягів організації змушені проводити додаткові тендери.

Крім того, в зв'язку з масовим об'єднанням територіальних громад області, відбувається передача прав власності та реорганізація держустанов. У свою чергу зміна договірних умов вимагає підготовки додаткової документації для законного врегулювання поставок газу організаціям, які отримують бюджетне фінансування.


Наталія Свириденко, фахівець із зв`язків з громадськістю та пресою

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини