Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 09:26:10

Стан реалізації в області проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету

20.09.2017   09:40Агенцiя

Стан реалізації в області проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету проаналізували 19 вересня в облдержадміністрації.

Нараду провів заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко за участю керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Серед ключових питань обговорення – вирішення проблем, які виникають в ході будівництва, реконструкції та введення в експлуатацію об’єктів інфраструктури.

Сергій Сергієнко наголосив на необхідності прискорення тендерних процедур. Крім того, окрему увагу він акцентував на вимогах до документації, що подається учасниками конкурсних торгів. Аби при проведенні процедур закупівель, можна було проаналізувати наявність матеріально-технічної бази заявників.

– Наша задача – забезпечити стовідсоткове освоєння коштів, виділених з державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів соціально-економічного розвитку Чернігівщини. Тому прошу всіх розпорядників коштів та відповідні служби здійснювати належний технічний нагляд за станом будівельних робіт та контролювати дотримання календарних планів їх виконання, – зазначив Сергій Сергієнко.

Загалом цьогоріч області з державного бюджету передбачено понад 342 мільйони гривень. На сьогодні на рахунки розпорядників коштів надійшло майже 248 мільйонів гривень, з яких освоєно більше 20 мільйонів гривень.

Зокрема, за рахунок коштів субвенції на розвиток окремих територій Чернігівщині передбачено близько 145 мільйонів гривень, з яких на рахунки розпорядників коштів уже надійшло біля 140 мільйонів гривень, освоєно понад 11 мільйонів гривень.

За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку області передбачено майже 113 мільйонів гривень. З них надійшло близько 51 мільйона гривень, освоєно біля 7 мільйонів гривень.

Також на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад Чернігівщини передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам в розмірі майже 85 мільйонів гривень. На рахунки розпорядників коштів надійшло близько 57 мільйонів гривень, з яких освоєно більше 2 мільйонів гривень.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами 09:10

У березні сесійне засідання Чернігівської міської ради було скасоване через карантинні застереження, але наступна, квітнева сесія – готується.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 квітня до 8:00 8 квітня 2020 року.

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною 08:36

У Сновському районі стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху регіонального значення Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/- Сновськ-Корюківка-Семенівка-Костобобрів-Чайкине-/Н-27/.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися  1868 громадян Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини 08:19

Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби 08:03

Шостого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції на водоймах Чернігівського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.