Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 23:21:33

British American Tobacco Україна розширює виробництво у Прилуках

12.09.2017   14:29

Протягом 2017-2018 років British American Tobacco Україна інвестує 123 мільйонів гривень у капітальне будівництво нових виробничих приміщень Прилуцької тютюнової фабрики. Головна мета проекту – розширення виробництва задля збільшення експорту продукції.

Новий проект капітального будівництва на Прилуцькій тютюновій фабриці передбачає збільшення тютюнового та сигаретного цехів. Це дозволить вже в найближчі місяці встановити на фабриці додаткові лінії для виробництва експортної продукції.

«Тютюнова галузь України є не тільки однією з основних бюджетоутворюючих галузей національної економіки, але і стабільним джерелом валютних надходжень до країни. Сьогодні ми експортуємо вироблену в Україні продукцію до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану та Сінгапуру, а також активно розглядаємо можливості, які виникають завдяки укладанню Україною угод про вільну торгівлю з іншими країнами. Впевнений, що величезний експортний потенціал нашої української фабрики, яка є одним із найсучасніших виробництв Групи British American Tobacco у світі, дозволить вже незабаром суттєво збільшити обсяги та розширити географію поставок продукції», – розповів Артем Скрипка, директор з виробництва регіону «Україна, країни Кавказу та Центральної Азії, Молдова та Білорусь / UCCAB».

За його словами British American Tobacco Україна працює над перетворенням Прилуцької тютюнової фабрики у виробничий та експортний хаб, якій би задовольняв попит на продукцію не лише в усіх країнах регіону UCCAB, але й попит споживачів інших країн.

Як повідомив Юрій Рилач, начальник відділу по роботі з державними органами British American Tobacco Україна, проект капітального будівництва приміщень фабрики є одним з наймасштабніших не тільки в Прилуках, але й в Чернігівській області в цілому. «Розширяючи власні виробничі потужності, підприємство турбується і про сусідів-прилучан. Так, в рамках вдосконалення транспортної інфраструктури фабрики мешканці прилеглих вулиць вже через короткий час зможуть відчути зниження завантаженості доріг, естетичне задоволення від нових тротуарів, систем шумопоглинання, інших поліпшень дорожньої мережі прилеглих районів. Для благоустрою наша компанія виділяє не лише кошти, передбачені законодавством про пайовий внесок, але й значні додаткові матеріальні ресурси, усвідомлюючи свою роль провідного підприємства в Прилуках та одного з найбільших платників податків в Україні. Розширення виробничих потужностей Прилуцької фабрики матиме позитивні результати для економіки Прилук та України в цілому, завдяки новим робочим місцям, розміщенням додаткових замовлень серед українських підрядників, збільшенням податкових відрахувань до місцевого та національного бюджетів. Тому, ми розраховуємо на плідну співпрацю з місцевою владою, для якої капіталовкладення  British American Tobacco Україна є потужним сигналом про інвестиційну привабливість міста та області», – додав Юрій Рилач.

Як зазначалось раніше, у 2016 році ПрАТ «А/Т тютюнова компанія В.А.Т.-Прилуки» збільшила статутний капітал до 3, 851 мільярда гривень. Це одна з найбільших британських прямих інвестицій в Україну за останні роки. У квітні 2017 року акціонерами компанії було ухвалено рішення про наступне збільшення статутного капіталу до 8,937 мільярда гривень. Завершення юридичних формальностей щодо збільшення статутного капіталу очікується у 4 кварталі 2017 року.


Прес-служба British American Tobacco Україна

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини