Капітальні інвестиції в Чернігівській області в I півріччі 2017 року. ДОВІДКА
У I півріччі 2017 р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 2238 млн.грн. капітальних інвестицій. Майже всі вони вкладені в матеріальні активи.
На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентаря спрямовано 51% інвестицій, у житлові та нежитлові будівлі – 20%, транспортні засоби – 16%.
Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (79% загального обсягу).
За бюджетні кошти освоєно 6% усіх інвестицій. Частка коштів населення на будівництво житла склала 5%.
Найбільше (54%) капітальних інвестицій використано в сільському, лісовому та рибному господарстві, 25% – підприємствами промисловості, 10% – будівництва.
Суттєві обсяги коштів інвестовано підприємствами обласного центру – 18% загального обсягу, м. Прилук – 11% та Бобровицького району – 10%.
У розрахунку на одну особу населення області освоєно 2172 грн капітальних інвестицій. Найбільше коштів на одного мешканця освоєно в Бобровицькому районі (6512 грн), найменше – у м.Ніжині (534 грн).
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression