Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 08:15:34

Інвестиційна програма ПАТ "Чернігівобленерго" на 2018 рік дозволить підвищити рівень надання послуг та обслуговування населення

29.08.2017   07:45Агенцiя

З проектом інвестиційної програми ПАТ «Чернігівобленерго» на 2018 рік мали можливість ознайомитися учасники наради в обласній раді.

Захід відбувся за участю першого заступника голови обласної ради Валентина Мельничука, голови постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитра Іванова та фахівців енергетичної галузі.

Голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач поінформував про проблемні питання постачання і споживання електроенергії, навів приклади європейських країн та окремих областей України стосовно організації роботи з розвитку енергетичної сфери. За словами виступаючого, споживання електроенергії зростає з року в рік, проте Товариство не має необхідних ресурсів для забезпечення безперебійного, якісного та безпечного електропостачання для споживачів області.

До того ж, стан електричних мереж та обладнання, необхідність в додатковій потужності для споживачів електроенергії вимагають значних капіталовкладень, які можуть бути залучені лише за умови впровадження стимулюючого регулювання тощо.

Під час зустрічі зазначалося, що на підставі нормативних документів зроблені відповідні розрахунки та визначені прогнозовані рівні тарифів на передачу та постачання електричної енергії. Відбулося громадське обговорення щодо перегляду тарифів на передачу та постачання електричної енергії. На офіційному сайті ПАТ «Чернігівобленерго» приймалися зауваження та пропозиції усіх зацікавлених осіб.

Разом з тим, присутні ознайомилися з проектом інвестиційної програми на 2018 рік ПАТ «Чернігівобленерго». Реалізація програми, за словами Володимира Ткача, дозволить підвищити рівень надання послуг та обслуговування населення, удосконалити засоби обліку та знизити технологічні витрати електроенергії на її передачу.

Проектом програми заплановано частково покращити технічний стан обладнання, продовжити заміну старих індивідуальних лічильників електричної енергії на нові електоронні багатотарифні, також часткове оновлення парку автотранспортної техніки, засобів зв'язку тощо. Для реалізації запланованих заходів інвестиційної програми передбачається вкладення 662, 403 млн грн.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.