Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 21:45:27

Інвестиційна програма ПАТ "Чернігівобленерго" на 2018 рік дозволить підвищити рівень надання послуг та обслуговування населення

29.08.2017   07:45Агенцiя

З проектом інвестиційної програми ПАТ «Чернігівобленерго» на 2018 рік мали можливість ознайомитися учасники наради в обласній раді.

Захід відбувся за участю першого заступника голови обласної ради Валентина Мельничука, голови постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитра Іванова та фахівців енергетичної галузі.

Голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач поінформував про проблемні питання постачання і споживання електроенергії, навів приклади європейських країн та окремих областей України стосовно організації роботи з розвитку енергетичної сфери. За словами виступаючого, споживання електроенергії зростає з року в рік, проте Товариство не має необхідних ресурсів для забезпечення безперебійного, якісного та безпечного електропостачання для споживачів області.

До того ж, стан електричних мереж та обладнання, необхідність в додатковій потужності для споживачів електроенергії вимагають значних капіталовкладень, які можуть бути залучені лише за умови впровадження стимулюючого регулювання тощо.

Під час зустрічі зазначалося, що на підставі нормативних документів зроблені відповідні розрахунки та визначені прогнозовані рівні тарифів на передачу та постачання електричної енергії. Відбулося громадське обговорення щодо перегляду тарифів на передачу та постачання електричної енергії. На офіційному сайті ПАТ «Чернігівобленерго» приймалися зауваження та пропозиції усіх зацікавлених осіб.

Разом з тим, присутні ознайомилися з проектом інвестиційної програми на 2018 рік ПАТ «Чернігівобленерго». Реалізація програми, за словами Володимира Ткача, дозволить підвищити рівень надання послуг та обслуговування населення, удосконалити засоби обліку та знизити технологічні витрати електроенергії на її передачу.

Проектом програми заплановано частково покращити технічний стан обладнання, продовжити заміну старих індивідуальних лічильників електричної енергії на нові електоронні багатотарифні, також часткове оновлення парку автотранспортної техніки, засобів зв'язку тощо. Для реалізації запланованих заходів інвестиційної програми передбачається вкладення 662, 403 млн грн.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини