Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 22:23:39

Комплексну підготовку до зими вже проведено в 64% будинків Чернігова

28.08.2017   12:54

В Чернігівській міській раді відбулося засідання оперативного штабу з питань підготовки міського комунального господарства до роботи в зимовий період під головуванням заступника міського голови Андрія Черненко.

Керівники підприємств та організацій проінформували про хід підготовки до зими комунального господарства, обєктів соціальної сфери, будівельного комплексу та громадського транспорту міста.

Підприємствами, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, в межах накопичених коштів, згідно затвердженого тарифу, виконується ремонт покрівлі, енергозабезпечення, опалювальних систем та систем гарячого і холодного водопостачання, ремонт сходових кліток. Наразі комплексну підготовку до зими проведено в 64% будинків.

Готовність наявного технічного парку КП «ЖЕК-10», КП «ЖЕК-13» та КП «Зеленбуд» складає 100%, у свою чергу, у КП «Новозаводське» та КП «Деснянське» частина тракторів прибиральної техніки знаходиться в ремонті.

Ведеться підготовка спеціалізованої техніки і в КП «АТП-2528». Через значну зношеність половина автопарку тут знаходиться в ремонті. Ситуацію має виправити надходження до підприємства нової прибиральної техніки.

Комунальні підприємства «АТП-2528» та «Зеленбуд» фактично забезпечені піщано-сольовою сумішшю на 85% та 51% відповідно. Процес заготівлі триває.

КП «Міськсвітло» проводить обстеження та ремонт електромереж зовнішнього освітлення, заміну світильників, облаштування нерегульованих пішохідних переходів світловими знаками та ліхтарями, ревізію щитів зовнішнього освітлення, обрізання гілок дерев в охоронній зоні електромереж зовнішнього освітлення, ремонт світлофорних об`єктів.

У рамках підготовки до роботи в осінньо-зимовий період КП «Чернігівводоканал» відповідно до розробленого плану заходів та у визначений термін проводить поточний та капітальний ремонти обладнання та мереж, гідравлічні випробування, заміну колодязів, очищення та дезінфекцію резервуарів чистої води.

Підготовка до опалювального періоду триває і на теплопостачальних підприємствах. ПАТ «Облтеплокомуненерго» та КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМА «ТехНова» проводять гідравлічні випробування мереж з наступним виявленням та ліквідацією поривів, повірку приладів обліку теплової енергії, мереж та обладнання. ПП «Спеціальна енергетична компанія», що обслуговує відомчі котельні, проводить роботи з ремонту теплових мереж, їх випробування, відновлення теплоізоляції.

Інспекцією Держенергонагляду у Чернігівській області ведеться моніторинг технічного стану та своєчасності підготовки об`єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду теплопостачальних та балансоутримуючих організацій відповідно до визначеного терміну.

Основною причиною, що ускладнює поточну роботу підприємств, є затримка виплат компенсації по пільгам та субсидіям, а також значна заборгованість населення за надані підприємствами житлово-комунальної сфери послуги.

Керівники організацій запевнили, що постійно проводять претензійно-позовну роботу щодо погашення заборгованості населенням.


За інформацією Управління житлово-комунального господарства міської ради

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини