Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 01:18:25

У липні Чернігівською митницею перераховано до бюджету понад 431 млн. гривень

25.08.2017   11:31Агенцiя

У Чернігівській митниці ДФС повідомили, що протягом липня до державного бюджету перераховано 431 млн. гривень.

Основну частку надходжень забезпечено при митному оформленні мінеральних добрив (майже 162 млн. грн.), вугілля кам’яного (майже 33 млн. грн.), тютюнової сировини (28 млн. грн.), шин та покришок (16 млн. грн.), тракторів (понад 15 млн. грн.), тютюну промислового виробництва (13,5 млн. грн.) та пива солодового (10,5 млн. грн.).

Додаткові надходження до бюджету склали понад 12 млн. гривень - в основному за рахунок коригування митної вартості товарів.

У розрізі податків найбільшу частку складають надходження від сплати  податку на додану вартість - 376 млн. грн., ввізного мита – 48 млн. грн. та акцизного податку – 2,9 млн. гривень.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.