Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 18:29:45

Банківські послуги для підприємців: що можуть банки і чого хоче бізнес?

28.10.2011   11:26Агенцiя

У Чернігівському прес-центрі “Експертна думка” відбувся круглий стіл на тему: “Банківські послуги для підприємців: що можуть банки і чого хоче бізнес?”

Світлана Черкай розповіла про співпрацю банку з малим бізнесом, про те, які критерії для визначення малого і середнього бізнесу. А також, чим відрізняється обслуговування малого бізнесу від середнього. “Я з упевненістю можу сказати, що приватним підприємцям, точно також як і малому бізнесу не вистачає уваги банків. Насправді, банки бояться клієнтів цього сегмента, а підприємці бояться банків. Є ряд розхожих переконань, що вимоги до малого бізнесу набагато жорсткіше, а банки, у свою чергу, менше розуміють сферу цього бізнесу. Наша країна постраждала від кризи, ви пам’ятаєте проблемні кредити. Уроки, які ми взяли з кризи, перш за все говорять нам про те, що ми хочемо розуміти з ким працюємо, хочемо розуміти обороти наших клієнтів. Ми хочемо допомагати їм проводити свої обороти і отримувати максимальну вигоду від роботи з банком ”, – розповіла Світлана Валеріївна.

Підприємців, присутніх на обговоренні також цікавило: які продукти банк пропонує підприємцям, в чому їх особливість? Як ТПП Чернігівського регіону підтримує підприємців в регіоні? Як банк працює з бізнесом, доходи якого більше прив’язані до сезонності? Якими банківськими продуктами варто користуватися підприємцям для оптимізації всіх фінансових процесів? У якій валюті краще зберігати свої заощадження? А також, які напрями малого бізнесу (галузі економіки) найбільш цікаві банкам з точки зору можливості надання кредитів? Що необхідно для отримання кредиту?

Представники банку докладно відповідали на всі питання. Розповідали про особливості роботи підприємців, враховуючи додаткове фінансове навантаження в умовах законодавчих нововведень та економічної ситуації. А також давали поради щодо найбільш ефективного співробітництва з банками.

Олена Дорошенко акцентувала увагу на тому, які типові помилки допускають підприємці при спілкуванні з банком. Як виявилося, не всі клієнти знають, що в банку є консультаційні центри для малого бізнесу і яку саме допомогу там можна отримати. Цікавим був той факт, що банк веде якийсь діалог з різними громадськими об’єднаннями малих підприємців. І цей діалог спрямований безпосередньо на поліпшення комунікації банку і клієнта-підприємця.

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини