Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 12:19:32

На Чернігівщині вже намолочено понад мільйон тонн зерна

21.08.2017   09:26Агенцiя

Наразі в області ранні зернові та зернобобові культури зібрані з понад однієї тисячі гектарів (95% до прогнозованих обсягів).

Сільськогосподарські підприємства 13 районів уже завершили збирання. Серед лідерів щодо якісних показників — Бахмацький, Варвинський, Срібнянський, Талалаївський райони. Середня врожайність тут перевищує 52 центнери з гектару.

Найбільший вал зерна мають хлібороби Бахмацького району (майже 98 тисяч тонн), Прилуцького і Чернігівського (майже по 70 тисяч тонн) та Ічнянського (65 тисяч тонн).

Загалом намолочено понад 1,08 мільйона тонн зерна. При цьому середня врожайність складає майже 40 центнерів з гектару.

Як проходить збиральна компанія в області, вчора, 18 серпня, ознайомився перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, завітавши на агрофірму «Товстоліс» Чернігівського району. Участь у робочій поїздці також взяли директор Департаменту агропромислового розвитку Юрій Павлішен та голова Чернігівської РДА Віктор Корж.

Разом із керівником товариства Олександром Коров’яковським посадовці оглянули поля, де наразі відбуваються жнива.

Підприємство займається вирощуванням зернових, бобових та олійних культур. Використовує 1539 гектарів орендованих земель. Господарство активно впроваджує сучасні технології в рослинництві.

На сьогодні зібрано понад 504 тонни зернових та зернобобових.

Агрофірма невелика, проте працює у напрямку реалізації зерна з багатьма партнерами по всій Україні. Крім того, надає значну фінансову підтримку закладам соціальної сфери району, дорожньому господарству тощо.

Наразі в області триває посівна кампанія. Аграрії 15 районів проводять посів озимого ріпаку на зерно, вже засіяно 14 тисяч гектарів (81% прогнозованого обсягу).

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Вітаємо Олексія Коломійця з успішними виступами на XXV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо! 12:18

У період з 16 до 26 листопада в Токіо проходять XXV літні Дефлімпійські ігри, вихованець Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю Олексій Коломієць демонструє високі результати та здобув уже три медалі.

Поліція затримала зловмисника за стрілянину у Чернігові 11:28

Вчора ввечері до поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста лунають постріли, ймовірно, з автоматичної зброї. Інформація про постраждалих не надходила.

Співпраця заради результату 11:25

«Ми робимо все, щоб кожна людина відчула, що служба зайнятості поруч – незалежно від того, чи це шукач роботи, чи роботодавець, – сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочої поїздки на Ічнянщину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

25 листопада: цей день в Україні і світі

25 листопада: цей день в Україні і світі 09:23

День 1371 Російська агресія - Day 1371 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини