Витрати населення Чернігівської області в I кварталі 2011 року. ДОВІДКА
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньостатистична сім’я області в I кварталі 2011 р. витрачала 3138 грн. за місяць. Кожний житель щомісячно витрачав у середньому 1341 грн.
Більше половини коштів (59,3%) населення спрямовувало на харчування, більше чверті (25,8%) – на непродовольчі товари та послуги.
Найбільше коштів витрачалося, як завжди, на оплату житла, комунальних продуктів та послуг – 275,4 грн. (8,8% сукупних витрат). Значна сума щомісячно направлялась на купівлю одягу та взуття – 110,6 грн. (3,5% сімейного бюджету).
На купівлю товарів та отримання послуг з охорони здоров’я – 86 грн. (2,7%), на зв’язок – 61 грн. (1,9%). Витрати на купівлю предметів домашнього вжитку, побутової техніки та поточне утримання житла становили 58 грн. (1,9%). На відпочинок і культуру в цей період населення витрачало 40 грн. за місяць (1,3% сімейного бюджету).
На неспоживчі витрати (допомогу родичам та іншим особам, купівлю акцій, нерухомості, витрати на будівництво, капітальний ремонт житла, вклади до банків тощо) домогосподарства спрямовували 12,3% усіх ресурсів.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.