Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 11:31:54

Визначено переможців конкурсу “Податки очима дітей”

01.06.2012   15:33

Завершився другий етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Податки очима дітей”. Нагадаємо, що проводився захід за кількома напрямками дитячої творчості, це “Найкращий художній твір на податкову тематику”, “Найкращий твір декоративно – прикладного мистецтва”, “Найкращий літературний твір”.

Молоді митці віком від 9 до 15 років не просто брали участь у конкурсі, а й виховували у собі патріотичні почуття. Для них важливість сплати податків – позиція у цивілізованому суспільстві.

Серед переможців у різних вікових категорій роботи школярів із Чернігова, Семенівки, Сосниці, Варви, Козельця та інших місць Чернігівській області.

Лауреатами конкурсу стали: Лалєтіна Настя м. Чернігів, Нагаєва Ольга м.Борзна, Коляда Катерина м. Борзна, Корнієнко Олександр м. Борзна, Крамаренко Людмила м. Борзна, Гузь Олександр м. Щорс, Атрощенко Костянтин м. Н-Сіверський, Новік Марія м. Прилуки, Бутенко Олексій м. Ніжин, Росохацька Зоя Козелецький р-н, с. Бобруйки, Гладишева Маргарита м.Корюківка, Давиденко Богдан смт. Ріпки, Стельмах Анастасія м. Корюківка, Скалацький Максим Ічнянський р -н с. Дорогинка, Дудкіна Марина Менський р-н с. Блистова, Хорошок Владислав м.Короп.
Цього року конкурс є ювілейним, 10 років з дня утворення, та з кожним роком стає популярнішим серед школярів. Такий конкурс виховує податкову культуру у молоді – майбутніх платників податків, посилює творчий фактор у формуванні свідомого ставлення до сплати податків. Усі переможці будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини