Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 03:41:00

Визначено переможців конкурсу “Податки очима дітей”

01.06.2012   15:33

Завершився другий етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Податки очима дітей”. Нагадаємо, що проводився захід за кількома напрямками дитячої творчості, це “Найкращий художній твір на податкову тематику”, “Найкращий твір декоративно – прикладного мистецтва”, “Найкращий літературний твір”.

Молоді митці віком від 9 до 15 років не просто брали участь у конкурсі, а й виховували у собі патріотичні почуття. Для них важливість сплати податків – позиція у цивілізованому суспільстві.

Серед переможців у різних вікових категорій роботи школярів із Чернігова, Семенівки, Сосниці, Варви, Козельця та інших місць Чернігівській області.

Лауреатами конкурсу стали: Лалєтіна Настя м. Чернігів, Нагаєва Ольга м.Борзна, Коляда Катерина м. Борзна, Корнієнко Олександр м. Борзна, Крамаренко Людмила м. Борзна, Гузь Олександр м. Щорс, Атрощенко Костянтин м. Н-Сіверський, Новік Марія м. Прилуки, Бутенко Олексій м. Ніжин, Росохацька Зоя Козелецький р-н, с. Бобруйки, Гладишева Маргарита м.Корюківка, Давиденко Богдан смт. Ріпки, Стельмах Анастасія м. Корюківка, Скалацький Максим Ічнянський р -н с. Дорогинка, Дудкіна Марина Менський р-н с. Блистова, Хорошок Владислав м.Короп.
Цього року конкурс є ювілейним, 10 років з дня утворення, та з кожним роком стає популярнішим серед школярів. Такий конкурс виховує податкову культуру у молоді – майбутніх платників податків, посилює творчий фактор у формуванні свідомого ставлення до сплати податків. Усі переможці будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини