Будівельна галузь відіграє важливу роль у забезпеченні соціально-економічного розвитку Чернігівської області
Кількість штатних працівників у будівництві з початку року становила більше 2 тис. осіб.
Підприємства області в І півріччі 2017 р. виконали будівельні роботи на суму 281 млн.грн, 88% яких припадало на Чернігів та Прилуки.
З початку року в області прийнято в експлуатацію 79 нових житлових будинків на 352 квартири. Середній розмір однієї квартири складає 77 м2 загальної площі.
Лідерами будівельної галузі в області є Чернігівське ДП «Укрсівербуд», Чернігівське ТОВ «Основа Буд–7», Прилуцьке ПП «Трансвіт», Прилуцьке НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта», Чернігівське ТОВ «Житлобудсервіс».
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.