Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 13:54:57

Робота над планами піднімання i покращення якості публічних послуг в українських об'єднаних громадах

03.08.2017   09:10Агенцiя

Хоч довкола панує настрій канікул учасники проекту „Громадський діалог - співпраця органів самоврядування об'єднаних територіальних громад задля розвитку” не звільняють темпу.

У минулий четвер, 27 липня представники громад з херсонської і чернігівської областей взяли участь у вебінарі, що стосувався управління публічними послугами в об'єднаних громадах.

В процесі вебінару, який проводила Наталія Ключник, український експерт проекту, урядовці докладно пізнали структуру плану соціально-економічного розвитку, показники оцінки розвитку об'єднаних територіальних громад. Експерт  ретельно обговорила класифікацію публічних послуг необхідну до правильної підготовки в т.ч. аналізи SWOT. Учасники  отримали також доступ до бази знань в сфері необхідних документів для організації Центру надання адміністративних послуг, а також пакет законів і положень, регулюючих забезпечення публічних послуг через громади. Вебінар користувався великою зацікавленістю учасників проекту як і урядовців громад, охоплених підтримкою, загалом матеріал з вебінару переглянуло понад 150 осіб.

Перед урядовцями тепер робота над розробкою плану підіймання якості обраних публічних послуг. Сукупність робіт відбувається на спеціально підготовленій до потреб проекту платформі e-learninig, підготованою  Асоціацією сільських, селищних рад та об'єднаних громад України.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.