Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 12:46:15

Віктор Кияновський: "Розумна економія завдяки курсу енергоефективності" ВІДЕО

28.07.2017   14:30Агенцiя

З метою конкурентноспроможності вітчизняного виробника та попередження підвищення вартості продукції для споживачів, що виготовляється на потужностях ПАТ “Ічнянський завод сухого молока і масла”, головою правління якого є Віктор Кияновський, керівництвом підприємства було прийнято рішення йти шляхом енергоефективності.

Після встановлення котла, який працює на змішаному паливі з використанням торф’яного пилу/ґрунту та природнього газу, витрати на енергоресурси скоротилися на 20-30 %, а сам проект окупився за 3-4 місяці. Сама система економії полягає в тому, що при малому завантаженні виробництва використовується природній газ, а при великому – торф’яний пил/ґрунт.

Торф’яний пил/ґрунт, що допомагає заводу економити доставляється з Ірванцівського торфозаводу Семенівського району. А це в свою чергу дозволяє підприємству зберігати робочі місця, здійснювати необхідні відрахування до місцевого бюджету збільшити обсяги виробництва й тримати на сталому рівні видобуток сировини в незалежності від пори року.

В рамках прес-туру для представників ЗМІ, що відбувся 26 липня на ПАТ “Ічнянський завод сухого молока і масла” Віктор Кияновський презентував учасникам заходу зазначений сучасний енергоефективний котел та розповів про переваги його застосування.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.