Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 18:54:41

Фонд з тимчасової втрати працездатності виплатив мешканцям Чернігівщини майже 82 мільйони гривень допомоги

13.07.2017   12:59Агенцiя

З початку цього року (станом на 1 липня) до обласного відділення страхувальниками подано 14 430 заяв-розрахунків на загальну суму 81 млн. 846 тис. грн.

З яких по тимчасовій непрацездатності – 57 млн. 063 тис. грн., по вагітності та пологах 24 млн. 389 тис. грн. та на поховання – 394 тис.
Профінансовано 14 235 заяв на загальну суму 81 010 тис. грн.

Нагадаємо, що фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам проводиться згідно заяв-розрахунків поданих страхувальниками до робочих органів Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій.

Норма статті 34 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року (із змінами та доповненнями) №1105-ХІV щодо 10 днів фінансування  матеріального забезпечення застрахованих осіб дотримується.
Де-факто, кошти перераховуються обласним відділенням на міжрайонні та міську дирекції упродовж 4 днів від дня отримання заяв-розрахунків, які в свою чергу одразу ж перераховують їх страхувальникам для виплат працюючим громадянам.

Лариса Пошкребнєва, начальник фінансово–економічного відділу виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.