До Всесвітнього дня рибальства. ФАКТИ
У 2016 році в Україні виловлено 88,4 тис.т водних біоресурсів, у тому числі 78,5 тис.т риби. У внутрішніх водних об’єктах було добуто 40,8 тис.т, у морських зонах України – 40,3 тис.т, а в морських зонах інших держав і відкритому морі – 7,3 тис.т водних біоресурсів.
На Чернігівщині вилов здійснювали 16 підприємств та фізичні особи-підприємці, які займалися рибогосподарською діяльністю.
Ними одержано 656 т водних біоресурсів, у тому числі – 655 т риби та 1 т раків.
Із загального вилову в прісноводних водоймах значну частку займає продукція ставкового виробництва – 570 т, у річках добуто 45 т, у водос-ховищах – 39 т, в озерах – 2 т.
У складі виловленої риби переважав короп, сазан (323 т) та товстолобик (120 т). Карася виловили 72 т, амура – 46 т, ляща – 23 т, плоскирки – 19 т, щуки – 17 т, тарані (плітки) – 10 т, сома – 6 т, судака і окуня – по 4 т.
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.