Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 04:04:33

Зміни у договори з пасажирських перевезень вносяться лише для покращення обслуговування

23.06.2017   10:11Агенцiя

Засідання Координаційної ради облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень було зорієнтоване на вирішення п’яти проблемних питань.

Для задоволення потреб громадян необхідно змінювати маршрути, розклад руху або транспортний засіб на тих чи інших рейсах.

Зокрема через облаштування переїзду в Ічнянському районі виникла потреба у проведені нових конкурсів на маршрути Ічня — Ольшана та Ічня — Щурівка, а також у корегувані розкладу уже існуючих. Замінять транспортний засіб на рейсі Ічня — Прилуки.

Зміна днів обслуговування відбудеться на маршрутах Атюша — Чернігів, Короп — Чернігів.

Два тижні рада дала на домовленості між перевізником та громадою Ладинки та Вікторівки, що в Чернігівському районі. Люди скаржаться на невідповідність транспорту, заявленому у тендері, а також на недотримання розкладу руху. У свою чергу профільний Департамент ОДА звертатиметься до перевізника з вимогою надати документи про стан автобусу, що нині курсує. Якщо сторонам не вдасться дійти згоди, договір буде розірвано, а маршрут подадуть на конкурс.

Михайло — Коцюбинська селищна рада презентувала результати моніторингу пасажиропотоку до Андріївки.

Відтак, перевізник погодився здійснювати чотири рейси на день тричі на тиждень, та розгляне доцільність ще одного у понеділок. Серед можливих варіантів і подовження маршруту. Втім, поки немає можливість замінити транспортний засіб. Координаційна рада дала перевізнику місяць на пошук автобусу, що задовольнятиме громаду. В іншому випадку — маршрут виставлять на конкурс.

— Перевізник обов’язково має дотримуватися договору. Вносити зміни до цього документу можна лише з метою поліпшення умов обслуговування, — наголосив заступника директора Департаменту економічного розвитку – начальник управління розвитку промисловості, транспорту і зв’язку ОДА Сергій Меженний.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини