Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 10:19:14

За рахунок сплати податків платниками Чернігівщини бюджети збагатились майже на 3 млрд. гривень

14.06.2017   07:49Агенцiя

У Головному управлінні ДФС області повідомили, що у січні-травні поточного року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівської області сплачено більше 2,8 млрд. грн. податків і зборів.

До державного бюджету надійшло 1332 млн. гривень.

Порівняно з відповідним періодом минулого року приріст сплачених сум становить 43 відс. або 401 млн.гривень.

Здебільшого таке зростання спостерігається за рахунок збільшення надходжень рентної плати за користування надрами (у 2,1 рази або на 145 млн.грн.), податку на додану вартість (у 1,5 рази або на 145 млн. грн.), податку на доходи фізичних осіб та військового збору (у 1,3 рази або на 106 млн.грн.).

До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено понад 1,5 млрд. гривень. До рівня 5-ти місяців минулого року надходження зросли на 34 відс. або на 380 млн.гривень. Збільшення доходів територіальних громад відбулось за рахунок приросту сплати податку на доходи фізичних осіб (у 1,4 рази або на 274 млн.грн.), земельного податку (у 1,3 рази або на 52 млн. грн.), єдиного податку (у 1,6 рази або на 75 млн.грн.).

Четверту частину всіх надходжень (369 млн.грн.) забезпечили організації та установи сфери державного управління, освіти, культури та охорони здоров’я. Значні суми податків у місцеві бюджети сплатили сільськогосподарські підприємства (19 відс. або 286 млн.грн.), промислові підприємства (більше 15 відс. або 202 млн.грн.), а також підприємці та громадяни, що сплачують податок на майно (14 відс. усіх сплачених до бюджетів податків – 208 млн.грн.).

Підприємства торгівлі та громадського харчування забезпечили трохи більше 8 відс. доходів місцевих бюджетів (127 млн.грн.), лісогосподарські підприємства – майже 4 відс. (53 млн.грн.), будівельні організації –  більше 1 відс. (22 млн.грн.).

Єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування надійшло понад 1 млрд. гривень. Це на 34 відс. або 303 млн. грн. більше відповідного минулорічного періоду. 
                 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини