Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 травня, 11:16:35

Джерела доходів населення області в ІV кварталі 2016 року. ДОВІДКА

13.06.2017   10:46Агенцiя

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у IV кварталі 2016 року середньомісячні сукупні ресурси (доходи) домогосподарств Чернігівщини, порівняно з відповідним періодом 2015р., зросли на 10% та становили 6214 грн.

У середньому еквівалентні доходи одного жителя області склали 3236 грн.
   
Переважна більшість (79%) доходів середньостатистичної сім’ї області – це грошові надходження, основною складовою яких залишаються оплата праці – 40% та пенсії – 21%.

Десята частина бюджету домогосподарств – соціальні допомоги (включаючи готівкові й безготівкові пільги та субсидії). Значною підтримкою для родин були надходження від особистого підсобного господарства та самозаготівель (8%), а також допомога від родичів та інших осіб грошима та продуктами харчування (7%).

Надходження від продажу особистого майна та використані заощадження, позики, повернені домогосподарству борги склали 0,2%.

В Україні середньомісячні сукупні ресурси одного домогосподарства становили 6851 грн. Найвищі середньодушові сукупні доходи, як і раніше, мали жителі м.Києва (4029 грн), що на чверть перевищує аналогічний показник пересічного українця (3247 грн), найнижчі – жителі Рівненської області (2804 грн).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.