Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 03:05:27

На виставці "Агро-2017" Чернігівщину представляють біля 20 підприємств

08.06.2017   16:31Агенцiя

Сільгоспвиробники області беруть участь у двадцять дев’ятій Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017», яка з 7 по 10 червня проходить на території Національного комплексу «Експоцентр України» в Києві.

Зокрема, агрогосподарства «Агрікор Холдинг», «Головенківське Плюс» та «Пісківське» представили на заході породи худоби м’ясного та молочного направлення, на яких спеціалізується їхнє виробництво.

Свою органічну продукцію учасникам виставки презентують сільгосппідприємство «Золотий Пармен», агрофірма «Тарасівка», а також Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.

Крім того, в загальній експозиції від Чернігівщини беруть участь ряд інших агровиробників області, серед яких — представники малого підприємництва, харчопереробної промисловості, пасічники. До уваги відвідувачів виставки представлені молочні продукти та консерви, в тому числі й плодоовочеві, хлібобулочні та макаронні вироби, безалкогольні напої та мінеральні води, пиво, солодощі, м’ясна продукція тощо.

«АГРО–2017» — найбільша агропромислова виставка Східної Європи, яка є платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій і розвитку всіх сфер АПК України. До того ж, це діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору.

Тут представлені найкращі зразки сучасної техніки: комбайни, трактори, навісне обладнання, обладнання для обробки та зберігання зерна,  будівництва агроспоруд і транспортування врожаю.

У програмі заходу також інтерактивні брифінги, наукові семінари, конференції та круглі столи.


За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ