Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 00:31:43

Роздрібна торгівля в м.Чернігові у 2016 році. ДОВІДКА

08.06.2017   09:54

На 1 січня 2017 р. в складі підприємств (юридичних осіб), що здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі в м.Чернігові, налічувалося 346 магазинів торговою площею 72 тис.м2, 111 кіосків та автозаправних станцій, включаючи АЗС.

Із загальної кількості магазинів 32% були продовольчі, 68% – непродовольчі.

Протягом 2016 р. підприємства, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі в м.Чернігові, реалізували населенню споживчих товарів на 5743 млн.грн, що на 3% більше обсягу 2015 р.

Більше половини (56%) роздрібного товарообороту становив продаж продовольчих товарів. Серед них переважали м’ясопродукти, кондитерські вироби, молокопродукти, включаючи сир сичужний, плавлений та кисломолочний, свіжі овочі та фрукти, вироби хлібобулочні, а також алкогольні напої та тютюнові вироби.

Суттєвий вплив на формування роздрібного товарообороту підприємств мав продаж товарів фармацевтичних, автомобілів та автотоварів, світлих нафтопродуктів, газу стисненого та скрапленого для автомобілів, товарів парфумерно-косметичних, побутових електротоварів та освітлювального приладдя, частка яких склала майже 30% від усіх реалізованих споживчих товарів.

У розрахунку на 1 особу реалізовано товарів на 19607 грн (в області – на 9580 грн).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини