Фінансові результати великих та середніх підприємств м. Чернігова в січні–березні 2017 року. ДОВІДКА
За даними фінансової звітності, великі та середні підприємства м.Чернігова (крім підприємств сільського господарства, банків та бюджетних установ) у січні–березні 2017 р. отримали прибутковий фінансовий результат (сальдо) до оподаткування в сумі 192 млн.грн (у січні–березні 2016р. – 13 млн.грн прибутку).
Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 58%, отримано 274 млн.грн прибутку, що на 36% більше, ніж за відповідний період минулого року.
Найбільший прибутковий фінансовий результат одержали підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, машинобудування.
Із загальної кількості підприємств 42% мали збитки, їх сума проти січня–березня 2016 р. зменшилася більш ніж у 2 рази. Значні обсяги збитків отримали підприємства переробної промисловості, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.
12 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1568 Російська агресія - Day 1568 Russian aggression
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.