За січень-березень 2012 р. в Чернігові народилося 675 немовлят
За січень-березень 2012 р. в обласному центрі народилося 675 немовлят (371 хлопчик та 304 дівчинки), що на 5,8% більше, ніж у січні-березні 2011 р.
Показник народжуваності збільшився з 8,7 до 9,2 у розрахунку на 1000 населення. Переважна більшість жінок народила першу (56,1% усіх народжених) та другу дитину (36,3%).
Зважилася народити третю та більше дитину 51 жінка. Майже кожен п’ятий малюк народився в матерів, які не перебували в зареєстрованому шлюбі. Наймолодшими мамами стали сім 17-річних чернігівок. Середній вік жінок, що народжували, складав 28 років.
У січні-березні 2012 р. у місті збільшилася на 6,7% кількість померлих (889 осіб). У розрахунку на 1000 населення показник збільшився з 11,4 до 12,1.
У січні-березні 2012 р. мешканцями м.Чернігова зареєстровано 229 шлюбів, що на 32,6% менше, ніж рік тому.
За розрахунками, на 1 квітня 2012 р. в обласному центрі проживали 296,5 тис. осіб.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.