Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 17:13:33

На Чернігівщині сума надходжень до бюджетів усіх рівнів з початку року вже перевищила 2,2 млрд. гривень

05.05.2017   08:04Агенцiя

У Головному управлінні ДФС в області повідомили, що у січні-квітні 2017 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області сплачено більше 2,2 млрд. грн. податків і зборів. У порівнянні до відповідного минулорічного періоду надходження зросли на 40 відсотків або на 638 млн. гривень.

До державного бюджету зібрано 1026 млн. грн. і перевищено надходження відповідного періоду 2016 року на 43 відс. або на 309 млн. гривень.

Значно зросли сплачені до бюджету суми податку на додану вартість (у 1,5 рази або на 125 млн. грн.), податку на доходи фізичних осіб та військового збору (у 1,3 рази або на 85 млн. грн.), рентної плати за користування надрами (у 1,8 рази або на 96 млн. грн.).

До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено майже 1,2 млрд. гривень. До рівня січня-квітня минулого року надходження зросли на 38 відс. або на 328 млн. гривень. У тому числі значний приріст спостерігається по податку на доходи фізичних осіб (у 1,4 рази або на 219 млн. грн.), земельному податку (на 30 відс. або на 44 млн. грн.), єдиному податку (у 1,6 рази або на 65 млн. грн.).
Єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування сплачено 949 млн. грн., що на 32 відс. або 229 млн. грн. більше минулого року. 


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42

Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.

Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09

Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!

Осінній марафон олімпіадних змагань на Чернігівщині 15:48

Осінь на Чернігівщині традиційно щедра не лише на барви, а й на здобутки юних інтелектуалів. Перші дні листопада 2025 року об’єднали сотні талановитих, допитливих і цілеспрямованих здобувачів освіти області на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, французької мови та інформатики – предметів, які поєднують логіку, креативність, аналітику й натхнення до пізнання.

Про створення системи державного нагляду за актами органів місцевого самоврядування – на Конгресових слуханнях 15:31

Понад 1700 учасників доєдналися вчора до Конгресових слухань. Чернігівщина – онлайн.

Чернігівські поліцейські спільно з СБУ перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 14:23

Правоохоронці викрили 36-річного жителя Чернігова, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини