Нажитися за рахунок держави не вдалося
Нещодавно співробітниками головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Чернігові ДПС при проведенні заходів, направлених на встановлення фактів незаконного обігу підакцизних товарів,
виявлений факт незаконної реалізації тютюнових виробів місцевою громадянкою, яка без державної реєстрації в якості суб’єкта господарювання та без спеціального дозволу (ліцензії) на ринку міста здійснювала реалізацію тютюнових виробів.
З незаконного обігу було вилучено 851 пачку тютюнових виробів орієнтовною вартістю 8,5 тисяч грн.
Відносно мешканки міста Чернігова складено протоколи про адміністративне правопорушення.
Протягом поточного року співробітниками податкової міліції з незаконного обігу вилучено 2752 пачки тютюнових виробів, на загальну суму понад 28 тис. грн.
Сергій Бойко, начальник ГВ ПМ ДПІ у м. Чернігові ДПС
Останні новини Чернігівщини
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.
29 січня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.