Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 11:11:05

Штрафи від Чернігівського АМКУ за спотворення результатів торгів, за зловживання монопольним становищем

21.05.2012   11:54Агенцiя

· Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ФОП Романенка А.В. та ПБП “СІА” загалом на 30 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів.

Як встановило Відділення, суб’єкти господарювання узгодили свої дії під час проведення КП “Чернігівське тролейбусне управління” Чернігівської міської ради закупівлі устаткування для тролейбусу. Відповідачі визнали порушення та зобов’язалися сплатити штраф до державного бюджету.

· Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ПАТ “Чернігівобленерго” на 68 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, товариство безпідставно не погодило споживчому товариству “Колос” заявлений обсяг купівлі електроенергії на наступний місяць.

· Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ “Ніжин Тепло Мережі” на 34 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, товариство укладало договори про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, положення яких не відповідали умовам Типового договору. Відділення зобов’язало відповідача припинити порушення.

· Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало КП “Прилукитепловодопостачання” Прилуцької міської ради на 10 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, підприємство укладало договори про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, положення яких не відповідали умовам Типового договору. Відповідач визнав порушення і зобов’язався його припинити та сплатити штраф до державного бюджету.

· Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ “Автотехносервіс” на 7 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, товариство застосовувало економічно необґрунтовану вартість послуги з перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного техогляду. Відповідач визнав порушення і зобов’язався його припинити та сплатити штраф до державного бюджету.

· Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ПАТ “Чернігівгаз” на 4 тис. грн за подання інформації в неповному обсязі у встановлений строк.

http://www.amc.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини