Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 10:34:59

Про роботу промисловості Чернігівський області в січні-квітні 2012 року. ДОВІДКА

21.05.2012   07:16

У січні-квітні 2012 р. проти аналогічного періоду минулого року приріст промислової продукції становив 0,5%.

“Чексіл”

“Чексіл”

У добувній промисловості обсяг виробництва збільшився на 13,4%, у переробній становив 96,6% до відповідного періоду минулого року. На 12,5% зросли обсяги продукції у виробництві готових металевих виробів, на 2% - у целюлозно-паперовому виробництві та виробництві харчових продуктів напоїв і тютюнових виробів.

Зменшились обсяги продукції у легкій та хімічній промисловості, виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, машинобудуванні.
          
Упродовж січня-квітня 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто  нафти та природного газу, зросло виробництво пластмас у первинних формах, устатковання для птахівництва, низьковольтної електричної апаратури, верстатів для оброблення дерева. Менше, ніж рік тому, вироблено тканин, взуття, фарб та лаків на основі полімерів, хімічних волокон.
          
Серед продуктів харчування наполовину збільшилося виробництво молока й вершків сухих, на 26,4% - молока й вершків згущених, на 13,9% - масла вершкового, на 8,9% - круп, на 5,4% - нерафінованої соняшникової олії,  на 5% - свіжих чи охолоджених яловичини й телятини.

Менше вироблено обробленого рідкого молока, жирних сирів, кисломолочних продуктів, борошна, ковбасних  та хлібобулочних виробів.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини