Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 01:59:59

Про роботу промисловості Чернігівський області в січні-квітні 2012 року. ДОВІДКА

21.05.2012   07:16

У січні-квітні 2012 р. проти аналогічного періоду минулого року приріст промислової продукції становив 0,5%.

“Чексіл”

“Чексіл”

У добувній промисловості обсяг виробництва збільшився на 13,4%, у переробній становив 96,6% до відповідного періоду минулого року. На 12,5% зросли обсяги продукції у виробництві готових металевих виробів, на 2% - у целюлозно-паперовому виробництві та виробництві харчових продуктів напоїв і тютюнових виробів.

Зменшились обсяги продукції у легкій та хімічній промисловості, виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, машинобудуванні.
          
Упродовж січня-квітня 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто  нафти та природного газу, зросло виробництво пластмас у первинних формах, устатковання для птахівництва, низьковольтної електричної апаратури, верстатів для оброблення дерева. Менше, ніж рік тому, вироблено тканин, взуття, фарб та лаків на основі полімерів, хімічних волокон.
          
Серед продуктів харчування наполовину збільшилося виробництво молока й вершків сухих, на 26,4% - молока й вершків згущених, на 13,9% - масла вершкового, на 8,9% - круп, на 5,4% - нерафінованої соняшникової олії,  на 5% - свіжих чи охолоджених яловичини й телятини.

Менше вироблено обробленого рідкого молока, жирних сирів, кисломолочних продуктів, борошна, ковбасних  та хлібобулочних виробів.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ