Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 03:09:48

Експорт збільшився майже на 40%, імпорт - на 1,9%

19.05.2012   12:02Агенцiя

У системі зовнішньоекономічних відносин Чернігівщини з країнами Європи важливе місце належить торговельній діяльності.

У січні–березні 2012р. в зовнішній торгівлі товарами області брала участь 31 європейська країна. Частка їх в експорті області склала 21,9%, в імпорті – 34,1%.

Обсяг експорту товарів до країн Європи у січні–березні 2012р. становив 25,7 млн.дол. США, що на 39,9% більше, ніж рік тому, імпорту – 38,7 млн.дол. США (на 1,9% більше).
В експорті до європейських країн 83% товарів припадали на Польщу, Іспанію, Німеччину, Румунію, Портуґалію та Італію.

Найбільшим попитом користувалися зернові культури, взуття, насіння та плоди олійних культур, олії рослинного походження, деревина й вироби з неї, електричні машини, одяг текстильний.

В імпорті з країн Європи 79% займали товари з Німеччини, Італії, Бельґії, Великої Британії, Болгарії, Польщі, Нідерландів та Австрії.

Імпортні надходження формували переважно папір та картон, полімерні матеріали, пластмаси, продукція хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості, тютюн, текстиль, алкогольні і безалкогольні напої та оцет, котли, машини, недорогоцінні метали та вироби з них.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ