Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 19:47:56

Зовнішня торгівля послугами на Чернігівщині. ДОВІДКА

19.05.2012   08:32

У січні-березні 2012 р. зовнішню торгівлю послугами на Чернігівщині здійснювали 63 підприємства та організації. Їх партнерами були 61 країна світу.

Обсяг експорту послуг становив 1,7 млн.дол.США, імпорту – 7,4 млн. дол.США. Проти січня-березня 2011 р. експорт збільшився на 10,6%, обсяги імпорту скоротилися на 17,0%.

Експорт послуг до країн СНД становив 38,2% загального обсягу області, до країн ЄС – 16,3%. Основними споживачами послуг Чернігівщини були Білорусь, Канада, Сейшельські Острови, Туреччина, Словаччина, Казахстан, Німеччина, Російська Федерація, США.

Найбільшим попитом в іноземних партнерів користувалися послуги транспорту, послуги, пов’язані з діяльністю у сфері інформатизації та надані юридичним особам, послуги у сфері освіти та пов’язані з будівництвом, послуги в обробній промисловості та готелів.

Провідними партнерами в імпорті були такі країни, як Велика Британія, Німеччина, Російська Федерація, Білорусь та Польща.

Структура імпорту формувалася, в основному, з консультаційних послуг із питань комерційної діяльності та управління, послуг, пов’язаних з патентною діяльністю, послуг готелів та ресторанів, послуг в обробній промисловості, транспорту та зв’язку.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині громадянами задекларовано понад 1,2 млрд грн доходів, отриманих у 2021 році

На Чернігівщині громадянами задекларовано понад 1,2 млрд грн доходів, отриманих у 2021 році 14:12

Протягом 7 місяців поточного року декларації про майновий стан і доходи, отримані протягом 2021 року, подали 3482 мешканця Чернігівської області та задекларували понад 1,2 млрд грн доходів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 14:04

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 9:00 16 серпня по 9:00 17 серпня 2022 року

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини