Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 02:53:01

Зовнішня торгівля послугами на Чернігівщині. ДОВІДКА

19.05.2012   08:32

У січні-березні 2012 р. зовнішню торгівлю послугами на Чернігівщині здійснювали 63 підприємства та організації. Їх партнерами були 61 країна світу.

Обсяг експорту послуг становив 1,7 млн.дол.США, імпорту – 7,4 млн. дол.США. Проти січня-березня 2011 р. експорт збільшився на 10,6%, обсяги імпорту скоротилися на 17,0%.

Експорт послуг до країн СНД становив 38,2% загального обсягу області, до країн ЄС – 16,3%. Основними споживачами послуг Чернігівщини були Білорусь, Канада, Сейшельські Острови, Туреччина, Словаччина, Казахстан, Німеччина, Російська Федерація, США.

Найбільшим попитом в іноземних партнерів користувалися послуги транспорту, послуги, пов’язані з діяльністю у сфері інформатизації та надані юридичним особам, послуги у сфері освіти та пов’язані з будівництвом, послуги в обробній промисловості та готелів.

Провідними партнерами в імпорті були такі країни, як Велика Британія, Німеччина, Російська Федерація, Білорусь та Польща.

Структура імпорту формувалася, в основному, з консультаційних послуг із питань комерційної діяльності та управління, послуг, пов’язаних з патентною діяльністю, послуг готелів та ресторанів, послуг в обробній промисловості, транспорту та зв’язку.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ