Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 11:58:56

Міська влада вимагає ліквідувати несанкціоновану торгівлю у Чернігові

18.05.2012   12:22

Несанкціонована торгівля – це порушення громадського порядку, проте торгівля у невстановлених місцях не лише псує естетичний вигляд міста, а є ще й небезпечною для здоров’я його мешканців та гостей. Продукти, особливо молочні та м’ясні, у жарку пору року псуються миттєво, тож така торгівля є чинником харчового отруєння.

Про це йшла мова на нараді з питань протидії несанкціонованій торгівлі на вулицях міста під керівництвом заступника міського голови Олександра Буцка, що відбулась 17 травня у Чернігівській міській раді. Участь у заході взяли представники структурних підрозділів міської ради та правоохоронних органів міста.

Вся продукція повинна мати сертифікат якості, адже при санкціонованій торгівлі санепідемстанція та профільні управління контролюють якість продукту на всіх етапах виробництва, а виробник чи продавець несе відповідальність за якість продукції відповідно до чинного законодавства, підкреслив О. Буцко. Торгівля ж “з землі” або “з бордюру” здійснюється без відповідних дозвільних документів, навіть, без укладення трудових договорів.

Олександр Буцко дав доручення всім відповідним службам, в тому числі податковій інспекції, санепідемстанції, екологічній інспекції, правоохоронним органам та ін. посилити контроль щодо встановлення об’єктів вуличної торгівлі тільки в спеціально відведених місцях.

Учасники наради визнали, що для подолання такого негативного явища, як несанкціонована торгівля, необхідний системний підхід всіх відповідних служб і контролюючих органів. Крім того, на їх думку, очевидною є потреба впровадження більш жорстких санкцій до порушників діючого законодавства, окрім адміністративних стягнень, ще й вилучення товарів до судового розгляду. Адже у деяких містах України вже досить успішно вирішується питання упорядкування “диких” ринків”.

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини