Від завтрашнього дня в Чернігові – кінець опалювального сезону
Централізоване опалення в Чернігові планують відключити вже завтра. Таке рішення прийняте сьогодні на розширеній нараді Чернігівського міського голови з керівниками структурних підрозділів міської ради та всіх міських служб.
Як відомо, чимало інших українських міст вже припинили опалювальний сезон протягом цих вихідних.
Відповідно до нормативів, опалювальний період закінчується, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8˚С. Також встановлено, що це рішення приймається в кожному регіоні окремо.
За даними обласного гідрометцентру, в Чернігові до кінця минулого тижня середньодобової температури 8˚С ще не було – ночі залишалися ще надто холодними навіть за теплих днів. Тільки від цього тижня передбачається потепління, яке вже буде досить сталим.
Як було зазначено сьогодні на нараді, в Чернігові від завтрашнього дня централізоване теплопостачання припиняється для житлових будинків, а для дитячих садочків і лікарень питання завершення опалювального сезону буде вирішуватися в окремому порядку. Також було сказано, що, враховуючи технологічні особливості та необхідність знижувати навантаження поступово, Чернігівська ТЕЦ відключатиме своїх абонентів не в один день, а робитиме це поетапно 2-3 дні, починаючи від завтра.
Владислав Атрошенко подякував керівникам чернігівських теплогенеруючих підприємств і їх колективам за забезпечення опалювального сезону 2016-2017 років.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.