Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 08:07:10

Відсьогодні українці сплачуватимуть за газ двома платіжками

01.04.2017   13:09Агенцiя

З 1 квітня українці сплачуватимуть за газ двома платіжками. Окремо за спожите блакитне паливо та окремо, так звану, абонентську плату за користування газовою інфраструктурою.

Правила оплати змінила Національна комісія, що регулює ринок комунальних послуг. Тариф, у якому було включено усе разом, становив 6879 гривень за тисячу кубів, але вже з 1 квітня його розділять.

Безпосередньо газ коштуватиме 6 тисяч гривень, тобто він фактично здешевшає, а от другий рахунок – це абонплата за мережі. Його розмір залежить від регіону, постачальника газу та навіть потужності лічильника. Абонплата буде фіксованою та щомісячною.

Саме тому для тих, хто споживає багато газу – опалює ним оселю й гріє воду для миття – оплата може й здешевшати. Натомість ті, хто газом лише чай кип'ятить та борщ варить – для тих загальний платіж істотно зросте.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини