Про діяльність служби зайнятості у січні-квітні 2012 року
У січні-квітні 2012 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 27,7 тис. незайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 13,3% менше у порівнянні з минулим роком.
У банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 9,8 тис. вакансій від 2,8 тис. роботодавців. За направленням служби зайнятості укомплектовано 6,2 тис. вакансій (63,7% від загальної кількості). На початок травня 2012 року актуальними були 1,8 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 9 незайнятих осіб.
За сприяння служби зайнятості за січень-квітень отримали роботу 6,3 тис. незайнятих громадян, з них 487 осіб працевлаштовані на дотаційні робочі місця, 255 осіб - шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. З початку року професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації проходили 2,3 тис. безробітних.
В оплачуваних громадських роботах брали участь 4 тис. незайнятих осіб. Безробітні займались благоустроєм населених пунктів, розчисткою придорожніх смуг, надавали допомогу особам похилого віку, ветеранам війни та праці.
Загалом до активних форм сприяння зайнятості було залучено 12,6 тис. незайнятих громадян.
Станом на 1 травня 2012 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 15,9 тис. безробітних громадян, що на 15,7% менше, ніж на цю дату у минулому році.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.