Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 21:23:50

Міські податківці зібрали 333 мільйони до бюджетів

17.05.2012   14:46Агенцiя

Податкова служба стабільно перевиконує прогнозні показники з надходжень до Державного бюджету.

З початку 2012 року міськими податківцями до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 333,2 млн.грн. податків і зборів. Приріст збору платежів у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 57,5 млн.грн. Відсоток виконання доведених показників до бюджетів усіх рівнів 108,4.

До Державного бюджету залучено 163,3 млн.грн. Завдання по мобілізації платежів до бюджету виконано на 104,8 відс. Рівень добровільної сплати до Державного бюджету складав 88,3 відс. Це результат перенесення акценту у роботі податкової служби на відмову від фіскального тиску на бізнес.

До місцевого бюджету від платників податків зібрано 169,8 млн.грн., що дозволило забезпечити виконання розрахункової бази на 112,1 відс., додатково надійшло 18,4 млн.грн. Обов’язковою складовою бюджетних доходів виступає податок на доходи фізичних осіб, надходження якого склали 124,1 млн.грн. або 73,1 відс. загальних надходжень. Плати за землю, з початку року, надійшло 26,0 млн.грн.

Додаткові джерела збільшення показників бюджету – це насамперед економічне зростання і детінізація. Залучення до оподаткування коштів тіньової економіки потребує удосконалення аналітичної складової, інтелектуальної обробки усього спектра інформації для впливу на недобросовісних платників податків.

Людмила Ключник, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.